Realizacje

Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje.NutriciaNUTRICIA jest liderem rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce. Jest członkiem Grupy Danone. Specjalizuje się w żywności dla niemowląt i dzieci.

NUTRICIA została założona w 1901 roku w Holandii, aby przez produkcję wysokiej jakości mleka dla niemowląt rozwiązać problem tego okresu – zagrożenie życia niedożywionych dzieci. Nazwa „NUTRICIA” powstała od łacińskiego słowa „nutrire” – żywić, karmić. Oznaczać miała „karmiącą mamkę” i pomogła przekonać matki do nowego produktu – zastępczego mleka dla niemowląt.
Obecnie asortyment firmy oprócz mlek modyfikowanych obejmuje również inne produkty dla dzieci i niemowląt oraz żywność dla konsumentów wymagających specjalnych diet.
ClartronicFirma CTC Clatronic sp.z o.o. została utworzona w listopadzie 1991 roku w Warszawie. W pierwszym okresie działalności siedziba Spółki mieściła się w Warszawie, później w Opolu. W październiku 2010 roku przenieśliśmy się do Karczowa k/Opola. Dysponujemy własnym nowoczesnym magazynem oraz biurem wraz z wzorcownią. Centrala firmy – Clatronic International GmBh znajduje się w Niemczech w Kempen (biuro, wzorcownia i laboratorium, powierzchnia logistyczna 60.000 m2).
Zajmujemy się handlem sprzętem AGD i RTV marek Clatronic, Bomann i AEG .
EnergotermPrzedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o. to firma z branży inżynieryjnej.

Specjalista w realizacji przedsięwzięć z zakresu energetyki cieplnej.
Działamy profesjonalnie i kompleksowo – od koncepcji, poprzez projekt i jego realizację, aż po odbiór końcowy oraz uruchomienie.
Należymy do czołówki firm w kraju specjalizujących się w budowie sieci ciepłowniczych.
Lata praktyki na wymagającym rynku usług inżynieryjnych i grono zadowolonych odbiorców naszych usług to najlepsza dewiza doskonałej współpracy z naszą firmą.
GascontrolFirma wywodzi się i korzysta z wieloletniego doświadczenia czeskiej firmy GASCONTROL Spolecnosc s.r.o., która na rynku polskim znana jest już od 2004 roku. Gascontrol Polska Sp. z o.o. to prężnie działająca firma, która poprzez swoje doświadczenie branżowe zapewnia jakość odpowiadającą wymogom rynku oraz standardom międzynarodowym.
Zakres działalności to:
-budownictwo wodno kanalizacyjne
-T.D. Williamson
-energetyka
-gazownictwo
więcej…
Urząd Miasta i Gminy Skawina

Urząd Miasta i Gminy
http://www.gminaskawina.pl/
Skawina – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie krakowskim. Siedziba gminy to Skawina. Według danych z 31 grudnia 2012 r. gminę zamieszkiwało 41 999 osób.
ItakaItaka – polskie biuro podróży założone w 1989 r. w Opolu. Należy do największych biur tego typu w Polsce
Dom prywatnyJedna z wielu realizacji na potrzeby prywatnego odbiorcy. Agregat został wystylizowany wg potrzeb i życzeń.
LellyInnowacyjna międzynarodowa firma zajmująca się rolnictwem.
więcej…
Mleczarnia OtylinMleczarnia „Otylin” – zakład przemysłu spożywczego, przygotowujący mleko konsumpcyjne, mleko w proszku, mleko kondensowane, masło, sery.
Miejsce przeznaczone do cedzenia, schładzania i przechowywania mleka z udoju, przeznaczonego do sprzedaży.
MultimediaMultimedia Polska jest czołowym dostawcą usług telekomunikacyjnych: telewizji cyfrowej z wideo na żądanie (VoD), internetu szerokopasmowego i mobilnego oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej. Chcąc dostarczać swoim klientom kompleksowe rozwiązania dla domu, spółka poszerzyła swoją ofertę o ubezpieczenia, aplikację do monitoringu domu oraz sprzedaż energii elektrycznej.
Multimedia Polska buduje swoje doświadczenie w branży telekomunikacyjnej od ponad 20 lat wprowadzając na polski rynek najlepsze europejskie standardy. Jako pierwszy operator kablowy zaoferowała pakiet Triple Play, zawierający telefon, telewizję i internet, a następnie cyfrową telewizję kablową w wysokiej rozdzielczości (HDTV), VoD, telewizję interaktywną, telewizję online (serwis mmTV.pl). Ofertę Multimedia Polska uzupełniają dodatkowe usługi i produkty: dekoder z nagrywarką PVR, Multiroom, kamery do monitoringu mieszkania (DomoWizja), telefonia komórkowa świadczona w oparciu o infrastrukturę sieci Play.
Lasy PaństwowePaństwowe Gospodarstwo Leśne „Lasy Państwowe” – państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, niebędąca przedsiębiorstwem w rozumieniu prawa, działająca na terenie Polski. Lasy Państwowe prowadzą gospodarkę leśną dbając przy tym o stan zarządzanych terenów, tj. o zachowanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych.
Nadleśnictwo Wożiwodawięcej…
Oczyszczalnia Olesnica

SanimetPrzedsiębiorstwo SANIMET. Początkowo działało na rynku robot instalacyjno – inżynieryjnych związanym z budową rurociągów, wodociągów i kanalizacji. Obecnie SANIMET jest jedną z wiodących na polskim rynku firm mikrotunelingowych oferującą wysokiej jakości rozwiązania w technologii bezwykopowej.

Największy rozwój firmy nastąpił w 2009 roku po wykupieniu zagranicznej firmy mikrotunelingowej wraz z zapleczem sprzętowym firmy Herrenknecht oraz zatrudnieniu wykwalifikowanych operatorów maszyn przewiertowych, którzy swoje doświadczenie zdobywali w Niemczech, Austrii i na Dalekim Wschodzie.
Żmigrodzki Festiwal Karpia i LasuŻmigrodzki Festiwal Karpia i Lasu impreza odbywająca się tradycyjnie w ramach Dni Karpia, przyciągnął smakoszy lokalnych produktów, wśród których prym wiódł oczywiście karp. Wędzony, smażony na ruszcie lub na patelni, marynowany. Każdy z punktów gastronomicznych prezentował własny „przepis na rybkę”. Widzowie TVP Wrocław będą mogli poznać przepisy między innymi na karpia z ogniska i pierogi z mięsem z dzika, gdyż przygotowywanie tych specjałów przez Kwaterę Myśliwską w Niezgodzie odbywało się pod okiem kamery i z komentarzem Agaty Ałykow, autorki programu „Zrób to ze smakiem”. Relacje z imprezy można było usłyszeć przez cały dzień także na antenie Radia Wrocław. Oczywiście oprócz ryb i dziczyzny, można było skosztować miodów, owoców, swojskiego chleba i innych wytworów lokalnej kuchni. Tradycją imprezy jest towarzyszący temu rodzinnemu piknikowi, tematyczny blok muzyczny. Jednego roku dominowały szanty, innego reggae, teraz pod wspólnym hasłem „Modern folk na stawach”, zaprezentowały się zespoły, które w swojej twórczości łączą muzykę ludową z różnych stron świata z muzyką elektroniczną, pop itd. Wystąpiły grupy Mitlos, Sudarynja Electro, Smart Big Band (tu akurat dominowały brzmienia jazzowe), Tonam i Synowie. Nie zabrakło animacji tematycznych dla najmłodszych, placu zabaw, a wielu małym adeptom jeździectwa przypadły do gustu przejażdżki na kucykach. W kompleksie ekspozycyjnym Nadleśnictwa Żmigród, najmłodsi mieli do wyboru kolorowanki, quizy i konkursy – wszystkie przemycające w formie zabawy wiedzę o lokalnej przyrodzie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska z mikroskopami oraz stanowisko ptaków drapieżnych. Można było obejrzeć z bliska puchacza, białozora czy sokoła, a podczas specjalnych pokazów z latawcem, zobaczyć drapieżniki w symulacjach powietrznego polowania. Pogoda dopisała, choć w kilku momentach pojawił się słaby deszcz, który po chwili ustąpił słońcu. Każdy, kto w niedzielę 20 września przybył do Rudy Żmigrodzkiej, mógł do wieczora spędzać czas na rodzinnym pikniku nad stawem Rudy, na terenie rekreacyjnym przy wiacie. Impreza jest wspólnym projektem Gminy Żmigród, Nadleśnictwa Żmigród i Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie, organizatorzy już teraz zapraszają na kolejną edycję imprezy w przyszłym roku.
VoltaFirma Volta lider systemów zabezpieczeń w Polsce. Oferujemy: centrale alarmowe, kamery IP, CCTV, monitoring obiektów, domofony …
WiertmarFirma Wiertmar oferuje swoje usługi w zakresie technlogii bezwykopowych następującymi metodami:
przewierty horyzontalne w zakresie średnic do ø1200mm i długości do 2km; posiadamy wiertnice o sile ciągu od 5 do 250 ton
renowacje rurociągów metodami ciasnopasowanymi:
Compact Pipe w zakresie średnic ø100mm – ø500mm
Swagelining w zakresie średnic ø100mm – ø1200mm
wymiana i renowacja rurociągów metodami krakingu i reliningu